Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közösségi oldalon néhány...

Közösségi oldalon néhány nőismerősöm képeit végignézve számos ún. "kúrólájkot" nyomtam. tetszettek ezek a képek, más szándékaim nem voltak. Az a kérdésem ez mennyire elfogadhatő, avagy kimondottan illetlenség-e, vagy nincs különösebb jelentősége?

Figyelt kérdés

#Utólagos lájk
2020. szept. 3. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi baj lehetne ebből? Én is belikeoltam pár lány ismerősöm bikinis képét.
2020. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A like az like, mindegy minek hívod. Azért van a funkció, hogy használják, sőt sokan pont azért tesznek ki kihívó és magamutogató képeket magukról, hogy minél több egónövelő like érkezzen. Mondjuk ha szó szerint kommentként írtad ki, hogy "kúrólájk", az már cringe.
2020. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem fura lenne, ha az egyik ismerősöm telibe végig lapozgatná a profilom.
2020. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írhattam volna utólagos lájkot is, többféleképp nevezik ezt a jelenséget úgy tudom. A szóban forgó képek nagy része amúgy hétköznapi, egy volt bikinis mindössze.
2020. szept. 3. 13:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy természetesen sok több éves kép is volt ezek között.
2020. szept. 3. 13:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért fura végignézni? Természetes kíváncsiságnak, érdeklődésnek érzem. Ugyanakkor valahol azt olvastam nem illendő utólag lájkokat nyomni.
2020. szept. 3. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
...és a dinókról hallottál már?
2020. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megsértődött, tiltott! Ki hallott még ilyet, levegőt sem kapok még mindig :/
2022. febr. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!