Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja egy férfi azt,hog...

Miért mondja egy férfi azt,hogy tisztátlan vagyok és huncut?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 23:01
 1/6 A kérdező kommentje:
tisztátalan**
2020. szept. 4. 23:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg arra utal, hogy szexis vagy,(miközben magában elképzeli miket művelne veled) csak ilyen "vallási fanatikus" nyelven adja tudtodra.

Feltételezem: idősebb pasas, és sokat jelent neki a vallás.

2020. szept. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen vallásos,de csak 22 éves.
2020. szept. 5. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor 22 éves létére eléggé archaikus nyelvezetet használ. Biztos ezt tanulta.
2020. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából rá kérdeztem,hogy miért mondta,de csak elrohant. Aztán gondoltam lehet valami oka,de nem tudom mi
2020. szept. 5. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért rohanhatott el, mert kísértésnek tart (fél a saját reakcióitól, hogy ha tovább van melletted, olyat tenne, amit megbánna - és ezzel igen, a szexre utalok, illetve bármely ezzel kapcsolatos előjátékra. Plusz: nem akar erről beszélni, hisz a vallás szerint ez tabu téma.). Erre utal a tisztátalan kifejezés, pontosabban a nem szűz, már tapasztalattal rendelkező, de nem kapcsolatban élőket értik alatta.
2020. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!