Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz szintet emelni,ti...

Nagyon nehéz szintet emelni,ti hanyasok vagytok? 3as a szintem.

Figyelt kérdés

Én így állok.

Regisztrációd legalább 30 napos.


Válaszaid száma legalább 50 (355 válaszod van.)

VAGY

Kérdéseid száma legalább 25 (89 kérdésed van.)


Válasz hasznossági százalékod legalább 55% (jelenleg 64%)


Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 7% (jelenleg 1%)


2020. szept. 6. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én négyes vagyok
2020. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

5-ös. Nyolc éve regisztráltam. 75-80% körül mozogtam. Tartósan 79%, az több éven át. Ennek két oka volt (mármint, hogy nem magasabb): olyan válaszokat is lepontoznak egyesek, amelyek egzakt módon megfelelhetők, de az nem tetszik. Pl. jogi kérdések. Másik ok, hogy egyesek a teljesen szubjektív válaszokat igénylő kérdéseknél is megteszik ugyanezt. Pl.: szerered a narancsot? Ha a többség szereti, én meg nem, ezt képesek lepontozni. Vagy: hol nyaraltál az idén. Leírom a helyet, de valamiért az sem felel meg.

Ezek nélkül 80% felett lettem volna.

A váltáskor így 5-ös szintet kaptam, és a toplistás helyezéseim sem nagyon mozognak.


Ha fontos neked ez, akkor kerülj egyes rovatokat (politika, ezo és meglepő módon az ételek-italok is ilyen).

És persze igyekezz hasznos válaszokat adni.

2020. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
8-as
2020. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan nincsen.
2020. szept. 6. 09:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyócas nincsen.
2020. szept. 6. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt részletesen leírják a szinteket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1048145..


Amúgy az ötösön vagyok.

2020. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!