Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális életem lehet még ha...

Normális életem lehet még ha boldog már nem? Akiket nagyon sok tragédia ér egymás után azok hogyan élnek tovább normálisnak mondható életet?

Figyelt kérdés
Annyi tragédia ért mostanság,hogy már csak a gyerekeim miatt akarok élni. Tavaly maghalt a Nővérem és még abban az évben Édesanyám is. Az idén a volt Anyósom és Apósom akik szintén nagyon hiányoznak, és most meg a drága Benji cicámat vesztettem el akit a harmadik gyerekemként szerettem. A gyerekkorom miatt is nagyon sok lelki problémám van. Hogyan tudnék ezek után normális életet kialakítani. A Fiamat keveset látom mert külföldön él. De még sorolhatnám,hogy mik okoznak lelki problémát!
2020. szept. 11. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy pszichológust... Lehet ő tud segíteni ezen :)

Ne félj soha szakembertől segítséget kérni

2020. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy új cica sokat segítene! Fogadj be egyet menhelyről. Inkább kettőt v hármat!
2020. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hogy vagy?
2021. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem, jobban érzed magad azóta!
2021. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!