Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Pride felvonul...

Mit gondoltok a Pride felvonulásrol? Ellenzitek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Hidegrázásom van tőle.
2020. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
megértem😊
2020. szept. 15. 04:05
 3/19 belapus ***** válasza:
76%

Joguk van felvonulni ?Igen.

Aki nem ért vele egyet, annak joga van hasonló felvonulást szervezni ?Igen.

Érdekel engem bármelyikük is ?Nem.

2020. szept. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem vicces, nem ellenzem, de nem is pártolom.
2020. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Én egyetértek vele. Sokan, akik ellenzik, életükben nem látták élőben.

Ehhez először is tudni kellene: mi a Pride? (nem csak egy egyszerű felvonulás)


[link]

2020. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem undorító. .. ennyi erővel mi hetero emberek is vonuljunk fel 😊 én nagyon ellenzem
2020. szept. 15. 15:31
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Betiltanám mert a szexualitás magánügy és nem az utcára tartozik, a Riói karnevál kivételével...
2020. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező:


Akkor miért nem vonulsz fel? A pride-ot is civilek szervezik, te meg szervezz egy heteró felvonulást. De nyilván egyszerűbb a képernyő mögül okoskodni.


Én melegként voltam pride felvonuláson. 2018-ban pl emlékszem, 2 faszit láttam olyan ruhában, amiben nem mennél utcára. Azon kívül tömérdek pici gyerekes család volt, akiket jó volt látni, ahogy természetesen vonulnak.

2020. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó gratulaok hozzá 😂😂 fujj én mindennap felvonulok
2020. szept. 25. 19:04
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Én homoszexuális vagyok. Egyébként úgy vagyok vele, hogy kit érdekel, ki kivel mit csinál az ágyban? Vagy kit zavar, hogy valaki megfogja egy másik ember kezét az utcán? Egyébként normálisan, kulturáltan viselkedő férfi vagyok, attól még, hogy férfiakhoz vonzódom. Nem nyálaskodok, affektálok, nem rázom magamat és nem vagyok divatmajom. Nagyon ellenzem a pide-ot én is, mert az ízléstelen vonaglás alapján bélyegzik meg (érthető okokból) a csendes melegeket, akik alapból senkit nem zavarnak, csak szeretnék élni az életüket mint bárki már. Ennyi a bajom az egésszel, illetve az, hogy ezt is ki akarják sajátítani politikai oldala, és hülye szivárványos zászlókkal vitatkoznak (amivel én sem azonosulok), és pontosan tudják, hogy a végén ezt a politikai csatározást, provokációt és gyűlöletszítást ismételten azok fogják megszívni, akik nem vesznek részt ebben a heterók ellen irányuló agresszív provokációban, ami miatt ismét a sztenderd melegeken csattan az ostor...
2020. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!