Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell helyesen landolni...

Hogyan kell helyesen landolni zuhanasbol?

Figyelt kérdés

Peldaul veletlen megcsuszol vagx kiesel az ablakon,mi a helyes póz amiben erdemes leesni hogy a legkevesebb kart szenved?

Valaki tudna ilyet mondani magyarazattal?



2020. szept. 15. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyorsan fog történni minden, hogy nem lesz időd ezen gondolkodni.
2020. szept. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet egy konkrét tanácsot adni, hacsak nem azt, hogy a helyzethez viszonyítva próbáld meg a lehető legkisebb sérülést elszenvedni...de hát ez volt a kérdés. :)

Annyiféle helyzet van, a legegyszerűbb: Gyakorold és élesben elő fog jönni.

Még annyit, hogy az adrenalinra számíthatsz. Egyszer egy lépcsőn kezdtem volt meg a lefelé menést mikor megbotlottam (3-3,5m volt lefelé), a kezemmel azonnal előre nyúltam ("hogy a helyzethez viszonyítva a lehető legkisebb sérülést szenvedjem el") és Azonnal jókora melegséget éreztem a kezemben.

Vészhelyzetben a szervezet okos, de azt is tartsd észben, hogy a kisgyerek amikor elesik, nem teszi nagyon gyorsan maga elé/mögé/... a kezét. Ez mondjuk összetett.

De mindenképpen azt mondom, hogy gyakorold, mert amit egyszer gyakoroltál, az előjöhet, amit viszont egyszer se gyakoroltál, azt hogyan tudnád? A 100-szoros tudás nem ér fel 1 gyakorlással se! - Tapasztalatból írok.

Végy magadhoz elsősegély csomagot és menj ki erdőbe és próbálj megbotlani, de ne mereven állj neki! Akár próbálhatod csukott szemmel is, de előtte jól nézd meg a terepet!


Sikeres elsajátítást!

2020. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!