Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri elvégezni a virágkötő...

Megéri elvégezni a virágkötő és virágkereskedő OKJ-t?

Figyelt kérdés
Kisebb varosban lakok, elsőre alkalmazottként szeretnék majd dolgozni benne. A tanfolyam díja majdnem 400 ezer forint, ezt az összeget kicsit sajnálom, de úgy érzem ehhez van kedvem. Eladó tanfolyamot akartam még elvégezni sokáig, de aztán rájöttem, hogy nem bírnék ennyire emberekkel foglalkozni.

2020. szept. 15. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lehet, ha akarod csinálni. Mondjuk 400 az sok. Az már lehúzás. Keress másik iskolát. Közeli városokban biztos nem csak ez az egy van.
2020. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt vidéki városban kevesebb mint 200-ból meg van egy ilyen képzés.
2020. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt csajom annak tanult. Dolgozott benne, de alkalmazottként siralmas volt a pénz. Egy nagyobb Pest megyei városban. Otthagyta fiatalon.
2020. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a képzés az Oktávnál lenne, sajnos nem tudok más iskolát, ahol indul is ez a tanfolyam mostanában, pedig már rengeteget keresgéltem a neten.
2020. szept. 15. 14:44
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Inkàbb tanulj műkörmösnek. Azok degeszre keresik magukat.
2020. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!