Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikorra tehető egy párkapcsola...

Mikorra tehető egy párkapcsolatban az évforduló?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 20:23
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát,általában akkorra,amikor összejöttetek. De special nekem barátommal nincs konkrét évfordulónk,mivel már az első nap,amikor legelősször láttuk a másikat,már akkor megtetszettünk egymásnak,számot cseréltünk,és már másnap elkezdtünk dumálgatni. Szóval,én azt a napot tartom az úgymond évfordulónknak,és minden hónapban,amikor eljön a 27.-ike(amúgy igen,ez a dátum volt a találkozásunk napja) akkor mindig megjegyzem magamban,hogy "na,még egy hónapforduló😊"(Persze,barátomnak sose említem meg,mivel tudom,hogy a fiúkat őrületbe kergeti az ilyen kis lányos nyafis pityputyság). De sokan,akik így "krássoltak" valakit,és azzal elkezdenek dumálgatni,majd megkérdezi az egyik fél,hogy "akkor járunk"? és a másik tag asszondja,hogy igen,akkor ebben az esetben onnan számolják. Szóval,onnan kell igazából számolni,amikor már mindketten azt mondjátok,hogy együttvagytok,és nem csak ismerkedtek még.

Legalábbis szerintem.

(Remélem segíthettem❤)

2020. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Az eslő hét után majd a második hét után és a harmadik heti évfordulómeg a havi
2020. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2020. szept. 17. 22:30
 4/4 anonim válasza:
Én az első kézfogástól, csóktól számoltam, hogy együtt vagyunk mindkét barátomnál. Szerintem ez egy mérföldkő lehet egy kapcsolatban, onnantól már egyértelműen nem "csak" barátok vagytok.
2020. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!