Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fizet ezek közül valamelyik?

Fizet ezek közül valamelyik?

Figyelt kérdés

A Play áruház, ami elvileg megbízható, tele van olyan játékokkal, appokkal, amik elvileg paypalra fizetnek.

Sikerült már valakinek valós pénzt realizálni így?



2020. szept. 16. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg... csak nézz meg jobban pár ilyen játékot, mindegyiknél van valami kis apróság, pl csak 10 euro összegyűlése után fizetnek és hasonlók. A lényeg, hogy valami olyan összeg van megadva, amiért azért el kell szöszölni hetekig, akár hónapokig, addig szerzed nekik a reklámbevételt, és azzal számolnak, hogy úgyis megunod, magyarul sosem kell fizetniük.
2020. szept. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Puppy Town-ot kezdtem el, 100USD-tól fizeti ki. Hát, amennyi félperces reklámot dob bele, egészen nyugodtan fizethet...
2020. szept. 17. 07:36
 3/6 anonim válasza:
100%

Még akár fizethet is, Jellemzően aminél túl gyorsan kigyűlik a gempa, ott sajnos a végén lesz valami offering, hogy még ezt kell teljesítened pl feliratkoztat egy sms-re

aztmondja hogy csekkeli a paypalod x összeggel,

hogy utána fizetni fizet e ez egy nagyon jó kérdés. Nem mondom hogy ne próbálgasd, Sőt, csak ne éld bele magad.

Ez egy olyan csiklandós és egyszerre kellemetlen terep, ahol ha túl sokat vársz és mindent autentikumnak veszel, hamar megütheted a Bokásodat.

Szeretettel: D

2020. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek az appok sosem arról szólnak hogy te jól járj vele, hanem azok, akik kitalálták.
2020. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attapoll toltsd le probid meg.egy oldalon láttam h egy csaj irta h használja már 6ezre van.hat en is letöltöttem kb 2hete már van 700ft .1000 kell neki fizetni hát majd kiderül.kérdőíves
2020. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előző vagyok.

De sok idő mèg öszzegyűlik,nem mindennap kapsz kèrdőívet,de van olyan h 1nap 2-is ad.

2020. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!