Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Grisaia no...

Hogy van ez? Grisaia no Kajitsu és a grisaia no meikyuu ugyan az az anime csak egyik az 1. a másik a 2.évad? hogy van sorrandben? melyik az 1.?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a történetvezetés valóban ugrál az időben, pl a Rakuen az a Kajitsu elő-, illetve utótörténetét is tartalmazza, de szerintem megéri a vetítési sorrendben megnézni őket:


- Grisaia no Kajitsu

- *Grisaia no Kajitsu Special

- Grisaia no Meikyuu

- *Grisaia no Meikyuu

- Grisaia no Rakuen

- *Grisaia no Rakuen Grisaia no Rakuen Special

- Grisaia: Phantom Trigger

- Grisaia: Phantom Trigger The Animation - Stargazer <-premier 2020.11.27


A Specialokat azért csillagoztam meg mert történehez nem ad hozzá, ellenben mármár hentait suroló ecchi

2020. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen
2020. szept. 18. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Én a helyedben a Phantom Trigger-rel kezdeném egyébként. Ennek oka:

A Kajitsu és a Rakuen főszereplője ugyebár Yuuji, aki a CIRS nevű szervezet tagja. Ez a szervezet a Rakuen végén feloszlik majd, és ennek egy amolyan utód/akadémia szervezete lesz a középpontban a Phantom Trigger-ben. Az itteni karakterek (lányok) még relatíve tapasztalatlanok, néha ügyetlenek, meggondolatlanok, stb., így ez az anime viszonylag lágyabb, mint a Kajitsu vagy a Rakuen. Nem is izgulsz rajta annyit, mivel ez igazából csak egy mozifilm, szóval nem épülhet túlságosan a sorozatra. VISZONT: A karakterek teljesen újak a Kajitsu-hoz és a Rakuen-hez képest, és sajnos nem nagyon erőltették meg magukat a készítő a dizájn és a jellem terén. Emiatt a Phantom Trigger karakterei eléggé hasonlítanak az első két sorozat karaktereihez, és túlságosan belelátod őket az újakba, ha már láttad a sorozatokat.

Összefoglalva: A Phantom Trigger önmagában is nézhető és élvezhető, ha még nem láttad az első két évadot. Ha viszont már láttad őket, akkor a Phantom Trigger gyengébben fog hatni, mivel komolyabb színvonalra számítasz. Remélem nagyjából érted, hogy mire akarok kilyukadni. :) Tehát én ebben a sorrendben nézném a helyedben:

1. Phantom Trigger

2. Kajitsu

3. Meikyuu

4. Rakuen

A specialokat meg értelemszerűen az adott sorozat után, de lehet, hogy fent sincs mindegyik a neten, nem tudom. Viszont tényleg a hentai határát súrolja, és 1-2 karakter talán még ooc is kicsit, szóval ha nincs ínyedre az ilyesmi, és nem nézed meg, azzal sem vesztesz sokat. Elvégre ahogy az első válaszoló is mondta, nem ad hozzá a történethez. Csak durva ecchi és fanservice.

2020. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a hasznos válaszokat :)
2020. szept. 19. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!