Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen összeesküvés-elméleteke...

Milyen összeesküvés-elméleteket ismersz? Olyanokra gondolok, mint pl: a mára köztudottan NDK-s sportolókat doppingolták a tudtukon kívül. (aki ezt nem ismerné, LINK a megjegyzésben)

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 24. 09:54
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%

Ez nem összeesküvés-elmélet, hanem tény.

Összeesküvés-elmélet például a chemtrail, az 51-es körzet, a HAARP, bizonyos szempontból a Gyatlov-rejtély, a háttérhatalmi elméletek, a Soros-terv, a holdraszállás tagadása, Magyarország Izrael általi megszállása/megsemmisítése. Tehát nem tényeken alapulnak, vagy ha mégis, akkor csúsztatásokkal és hazugságokkal és (szándékosan) téves következtetésekkel manipulálják a hallgatóságot.

2020. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-es úgy értettem, hogy akkoriban csak elmélet volt, hisz tudjuk, hogy nem mondták el az igazat akkor, amikor történt ez.


Tehát ha beleképzeled magad a helyükben az akkor emberek helyetébe, és képzeletben nem 2020-ban vagy, hanem az akkori időkben, és bárki felhozta: "szerintem ez nem vitamin, amiket beadnak nekünk, ez hormon"... akkor pont ugyan úgy még csak elmélet volt.

Mivel nem volt még akkor bebizonyítva.


Úgyhogy bárki, aki akkor anno ezt rebesgette, az szintúgy egy "összeesküvés-elméletes" volt csak az emberek szemében, gondolom.


Jókat írtál egyébként.


A HAARP-ot kifejtenéd?

2020. szept. 24. 11:09
 3/5 TR75 ***** válasza:

Hát az annyi, hogy az Egyesült Államok a HAARP rendszerrel magasfrekvenciás hullámokat gerjesztenek és ezzel befolyásolják a tudatunkat, az időjárást, földrengést, szökőárat gerjesztenek vele.

[link]


Mondjuk 6 éve bezárták.

2020. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TR75 ***** válasza:
Eh, nem egyeztettem az állítmányt az alannyal :/
2020. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én az esőfelhő-készítő gépet ismerem.

Itt van, készítés-eső csinálás közben:


[link]

2020. szept. 25. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!