Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook 2nevemmel, hogy...

Facebook 2nevemmel, hogy tueok belépni?

Figyelt kérdés
Volt 1facebookom. Csinaltam egy újat, ugyan azzzal a nèvvel, e-maillal. De most ha belèpek az újba lep bele folyamatosan. Regibe hogy tudnék? Elvileg a jelszó más... Ha regi jelszavat irom nem enged be. Uj jelszoval uj facebookba enged.

2020. szept. 28. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook nem engedi, hogy a felhasználók több személyes fiókkal rendelkezzenek. (legalábbis ugyanazzal az email címmel :) Ezért nem enged be az első fiókodba. Meg kell szüntetni a duplikált fiók közül valamelyiket.

Beállítások >>> A személyes adatok alatt szerepel mindkét fiók? Ha igen, elvileg ott ki lehet választani a megszüntetendő account-ot.

2020. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
óVatosan szórakozz ezzel, mert le fog tiltani úgy h egyikkel se fog menni, és irogathatsz bárkinek
2020. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szemelyes adatok alatt nem szerepel a masik. Egyébként felfüggesztettem a règit!

Nen szórakozásból csinaltam, csak szèt mentem a parommal, tele volt közös dologgal a favebook. Gondoltam csinalok másikat aztan ha leszedegettem a kèpeket ami kell, kitörlöm.... De ha beirom keresőbe nem is látom

2020. szept. 29. 12:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Messengerben látom
2020. szept. 29. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen hulyeseget csinalni? Egy uj fiokkal felulirtad a regit. Ez olyan, hogy pl. egy progi verziot felulirsz egy ujjal, vilagos, hogy nem a regi fog dominalni. Igy van ez a FB-al is. Mondj bucsut a reginek es orulj az ujnak
2020. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Messengeren tudunk írni a règire....

Később gonolkodtam csak èn is.. Hirtelen felindulásból csinaltam az újat...

2020. szept. 30. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!