Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A SuperShop pörgetésen nyert...

A SuperShop pörgetésen nyert már valaki pontot? Vagy másnak is oda fordul a kerék, hogy most nem nyert? Ez is egy nagy átverés! Más nem így látja?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy nyereményjáték nem azt jelenti, hogy mindig, minden alkalommal mindenki nyer. De azt sem jelenti, hogy ha te még nem nyertél, akkor soha senki sem nyert. Az esélyek nyilván alacsonyak, minden más részlet pedig ott van a nyereményjáték szabályzatban leírva.


"A Pörgetett Pontnyeremények száma: 130.168db. [...]


A Játék kezdete előtt véletlenszerű algoritmussal közjegyző jelenlétében a véletlenszerűséget biztosító módon a 2020. szeptember1-jén 00:01-től –2020. szeptember30-án 18:00-igtartó időszak alatti nyerő időpontok (nap, óra, perc, másodperc) kerülnek kijelölésre a legszigorúbb titoktartás mellett.

A nyerő időpontok a Játékosok számára titkosak. Az adott nyerő időponthoz rendelt Pörgetett Pontnyereményt az a Játékos nyeri meg, aki a Játékra sikeresen regisztrál a nyerő időpontban vagy az azt követő legközelebbi időpontban, és a jelen Részvételi Feltételeknek megfelel."


Nem átverés.

2020. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, én nyertem pontokat, rögtön elsőre. Ha jól tudom fix mennyiségű pontnyeremény volt, ha elfogytak, hiába pörgetsz.
2020. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!