Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem szoktak telefonhívás...

Miért nem szoktak telefonhívás végén elköszönni egymástól a filmekben?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 21:43
 1/8 anonim válasza:
100%
Én is mindig gondolkoztam ezen, elég fura XD de szerintem azért mert felesleges párbeszéd, ami nem viszi előrébb a cselekményt, akkor meg minek tegyék bele? Csak elhasznál az időből, amit akcióra lehetne fordítani de egyébként tényleg természetellenes
2020. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most épp megint belefutottam egybe:

- Akkor hány órára gondolok?

- Nyolc?

- Legyen inkább fél 9, steaket kell vennem.


És lerakja. :D

2020. okt. 2. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeld el Liam Neesont az Elrabolva film híres jelenetében:


„Nem tudom ki maga és azt sem mit akar. Ha váltságdíjat akar, elmondom, hogy nincs pénzem, de rendelkezem olyan különleges képességekkel, amelyeket pályám során tökélyre fejlesztettem. Amelyek miatt a magafajták rémálma vagyok. Ha most elengedik a lányomat máris végeztünk. Nem fogom keresni, nem üldözöm magát. De ha nem… meg fogom keresni, meg fogom találni, és meg fogom ölni!”


Majd benyöngné ezek után hogy "szia"! :D

2020. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Ez jó :D


De amúgy úgy döntöttem ki fogom próbálni, egy hónapig ha van telefonhívásom, nem köszönök el a végén, csak elmondom az utolsó mondatomat, aztán leteszem. :D

2020. okt. 2. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam mindig. Van amikor az elején sem.

Miért? Mert egy napi eseménysor része, és már üdvözöltük egymást.

Kimegyek kajáért. Kérsz valamit? - így a munkatárs.

- Nem, köszi.

Később rácsörgök. Figyu, mégis kellene egy ásványvíz.

Mit köszöngessek?

2020. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy tök jó kérdés. Az ilyenek mindig feldobnak.:)Ezt a nem elköszönést én is megfigyeltem már. Plusz mêg:

- Kérnek valamit a bárpultnál, kifizetik, aztán hozzá se nyúlnak.

- Telefonáláskor, kb 3-4x nyomnak meg gombot a készüléken. Nincs ilyen rövid telefonszám.

- Akciófilmekben összetörnek mindent az utcán, de ezért senki sem vonja őket felelőségre.

2020. okt. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-oshoz még annyit, hogy katasztrófafilmek gyakran végződnek úgy, hogy pár millió ember meghal, elpusztul néhány város. De azért boldogság van, mert a főszereplő és családja túléli.

Nem köszönés nem csak telefonban megfigyelhető.

Nyomozó, felügyelő becsönget a lakásba, és se köszönés, se igazolvány, csak

– Küldje ide a fiát, most azonnal.

2020. okt. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Függetlenség Napja első része: meghal több millió ember, de a végén azért ott a happy end mert Kovács Vili és Dadogós Jeff túléli :D
2020. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!