Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire utalhat az, ha mindig...

Mire utalhat az, ha mindig mindent megtalálok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, adott egy szituáció amelyben egy elveszett tárgyat keresünk (általában többen), mindenki aktívan keresi az adott dolgot, tehát nem csak én, de a végén mindig én vagyok az akinek a kezébe akad/megtalálja. Bármilyen helyzetben, mikor keresni kell valamit, tudod hogy engem fog vonzani a tárgy és én leszek az aki megtalálja. Legyen ez otthon, munkahelyen, stb..Ez elégedettséggel tölt el, szerintetek tudnám ezt a képességemet hasznosítani?

Nem sok más terület van ahol sikeresnek érezném magam, mindenért megküzdök alaposan általában, ezért fontos ez nekem.

Nem troll kérdés szóval trollok kíméljenek.


2020. okt. 3. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Csapj fel kincskeresőnek.

Vár Alaszka.

2020. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomozo veszett el benned
2020. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te kleptomániás vagy csak miután elloptad és eldugtad a tárgyakat kiesik a memóriád
2020. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És utána meg marad egy kicsit mégis hofy hova rejtetted el de arra nem emlékszel hogy te voltál a6 valójában. Haverom kleptomániás volt régen kresztáblákat lopkodott meg egyszer leszedtek egy jelző lámpát is
2020. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindent azonnal megtalálok, még keresnem sem kell. Az én extra képességem, hogy tudok rendet tartani :D
2021. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!