Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megeri az 5G és mirre jó?Mert...

Megeri az 5G és mirre jó?Mert elege felviszi a telefon arat.Maradjak a 4G nel vagy vegyek 5G ha megeri

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg kb semmire sem jó, szinte nincs is 5G lefedettség. Ha 2 évente telefont szoktál cserélni, fölösleges. Mire a most új telefonod lecseréled, már lesz normális lefedettség és az olcsóbb telefonok is támogatni fogják.
2020. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fölösleges, a 4G sebessége mindenre jó. Szerintem az emberek többsége sosem fogja kihasználni az 5G-t, főleg nem otthoni felhasználó.
2020. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a soha nem annyira biztos.

Ez olyan mint a tévéknél az 5.1, meg a HD felbontás, meg a még jobb. Mit tudom én annak mi a neve.

A legtöbb embernek nincs olyan lakása, ahová tökéletes kötnyezetet tudna a tévé köré teremteni, meg csak a műsort nézi.

A telefonnál, ha valaki nem használja olyanra, ami extrém nagy adatmennyiség gyors mozgatásáf, extrém nagy processzorkapacitást, gyirsaságot igényel, akkor az 1G is elég lehet.

Jelenleg sem lefedettség nem elég nagy, meg milyen szolgáltatás van, vagy lesz néhany hónapon belül, ami igényelné?

2020. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindenki rá fog állni az új szabványra, és a régiek a a háttérbe kerülnek. Jelenleg lehet, hogy kevésbé van értelme és nem lehet kihasználni (vagy hozzáférni) de a jövőben már csak ilyen támogatottságú készülékeket fogsz venni, ezért nem is lesz választási lehetőséged. És már most fejlesztik a 6G-t.
2020. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!