Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan írjak úgymond híres,...

Hogyan írjak úgymond híres, felkapott wattpad storyt? Kérlek csak normális válaszokat, ha lehet!

Figyelt kérdés
Számtalanszor írtam már ilyen storykat, de valahogy egyik sem lett felkapott. Szerintem értelmes és izgalmas storyt írtam, és lett is rajta pár csillag meg nézettség.

2020. okt. 9. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Térjél át egy másik platformra. Lehet hogy mindig sértésnek veszik a Wattpadhasználók, de tényleg 12-16 évesek uralják, amivel nem is lenne probléma, ha ők normálisak lennének.


A probléma az azzal van, hogy ők nem a minőségre mennek rá. Sokszor sokkal jobban érdekli őket a helyesírással és logikai hibákkal teli „könyv“, amit ha amúgy elolvasol, lesüllyed az IQ-d. Vannak ott is szuper történetek, de elrejtve (vagy éppen nem, de azoknak az írójuk általában paraszt).


Ha komolyabbra vágysz, nézd meg a Merengőt.

2020. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ugyanazt a Wattpadot nézzük-e. Abban a közösségben, ahol én vagyok, sok az idősebb szerző, és még ha nem is érnek el 10ezer feletti olvasottságot, van egy stabil, nagy létszámú olvasótáboruk. Valóban, van egy rétege a Wattpadnak, ahol annyi számít, hogy legyen benne szex, lehetőleg minél irreálisabb tálalásban, romantizálják az abúzust, a tiltottat, de őszintén szólva azoknak nem is kellene az oldalon lenniük, csak hát a magyar Wattpad évekig nem volt rendesen moderálva.


Viszont ha az ember nem akar lemenni kutyába (és ne akarjon), sok múlik a történet minőségén és a reklámozási stratégián.


Én azt tudom javasolni, hogy írj sokat és fejlődj. Lépj be pár Facebook csoportba, légy aktív, építkezzetek együtt, és örülj minden apró mérföldkőnek. Aztán idővel megtalálod a közönségedet. Az ember általában nem azért ír, hogy népszerű legyen, és nem az alapján lesznek ötletei, hogy minek van nagyobb keresete. Azért írunk, mert van egy történetünk, amit el szeretnénk mondani - viszont nem mindegy, hogy a történet elmesélése és terjesztése mennyire átgondolt. Nem ismerem a kérdezőt, nem tudom, milyenek az író munkái, de nagy általánosságában mindig ez a megoldás.

2020. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!