Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Poker Magyarország oldalon...

A Poker Magyarország oldalon nem mutatja a gépem hogy az adott partit ki nyeri, a nyerőlapokat sem . Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenkor az a legfontosabb, hogy még csak véletlenül se az adott oldal ügyfélszolgálatától kérj segítséget.
2020. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 LakatosAnonymus ***** válasza:
45%

#1


Az ilyen embereket nem lehet minősíteni, mint Te, kedves 1.

2020. okt. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LakatosAnonymus ***** válasza:
0%
#3 Ironikusan kedves, azaz tévedtem: valóban minősíthető vagy; nem írom le a rád illő szavakat, mert tiltaná a gyakori.
2020. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LakatosAnonymus ***** válasza:
45%

#5


Remélem Te is tudod, hogy ez nem vicces. Valaki segítséget kért, Te pedig megprobáltad magalázni...

2020. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Már a kiindulás is necces, de a végkövetkeztetésed teljesen téves.

A kérdező ugyan valóban segítséget kért, de ennyi erővel az Afgán Állami Fafúvószenekar helyettes könyvelőjét is kérdezhetné.

Irónikusan próbáltam rávilágítani, hogy hol kéne érdeklődnie, ha hasznos választ szeretne kapni. Ez nem megalázás, ez segítség, feltéve, hogy megérti az iróniát.

Te nyilván nem érted. Te idejössz kötözködni, bármi hasznos válasz helyett csak személyeskedsz, szétoffolva a kérdést. Nem szégyelled magad?

2020. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LakatosAnonymus ***** válasza:
45%

#7


Nagyjából igazad van, csak azt nem értem, hogy miért kell ironikusan gunyolodni a kérdezővel? Na és most jönnek az ilyen kifogások, hogy: hát ott van a válaszban a segítség, én csak segíteni akartam. De miért nem lehet normális kijelentésben kiírni a választ?

Nem azért baj ez a stílusod, mert az illető nem érti az iróniát (az is elofordulhat), hanem mert normális válaszra számított és nem gunyolodás mögé rejtett válaszra. És nem, nem én vagyok aki nem értette az iróniát, hanem esetleg a kérdező. És nem, nem én kezdtem a kötözködést; vannak akik a Te viccnek szánt hülyeségedet zokon veszik, pl. amiatt, mert régebb óta folyton kötözködő válaszokat kaptak a kérdéseikre.


Jah, utolsó sorban: ne próbálj megint alázni az ilyen "nem szégyelled magad?!!" kérdésekkel, nem vagy Te sem nagyanyó, sem nagyapó... 😄😄

2020. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LakatosAnonymus ***** válasza:
0%
Nagyon úgy tűnik, hogy nálad fogytak el az érvek. Még az előző kommentedben, amikor valami kicsavarodott hülye példákat meg elethelyzeteket hozol fel érvelésnek, mivel a normálisakból már kifogytál.
2020. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Még mindig te hoztál fel valami ismeretlen fickót példálózás képpen. Vagy már én voltam? :D
2020. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LakatosAnonymus ***** válasza:
0%
Az az ismeretlen fickó mindjárt az alapműveltséghez tartozik (egy kis költői túlzással).
2020. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!