Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor talaritanam kia fulem...

Amikor talaritanam kia fulem erzem hogy van benne egy fulzsir csomo es nem tudom kiszedni mit kell ilyenlor csinalni egybk semmi bajom sincs meg nem gyulladt be a fulem?😄

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ne aszalgasd, mert előbb, vagy utóbb begyullad, és az nem kellemes, hidd el, tapasztalatból mondom! Menj el a fülészetre, ott langyos vízzel kimossák egy spec fecskendővel.

Ha tényleg nincs egy kicsit sem begyulladva, akkor még csak kellemetlen sem lesz, inkább csak szokatlan. A fülorvos meg is nézi utána, hogy kell-e valami egyéb kezelés (pl. gombás vagy egyéb fertőzés esetén), és azt is ellátja.

Nekem kb. 10 évig jött vissza mindig évente kétszer-háromszor. Míg egyszer aztán egy nagyon lelkiismeretes doktornénihez kerültem. Ő a kimosás után nagyon alaposan vizsgálgatta, azt mondta, lát még itt valamit, ami nem tetszik neki, talán gomba. Hetente kétszer kellett visszamennem hozzá, közben otthon csepegtetnem, stb. Ez így ment majd´ egy hónapon keresztül. Most nyáron volt ennek harmadik éve, de azóta sincs semmi gondom a fülemmel.

2020. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!