Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányoknak miért nem jönnek...

A lányoknak miért nem jönnek be úgy a kondis fiúk mint akik más sportot űznek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a lányoktol kérdezd, oda tehetél volna egy #lány cimkét.


Én még nem hallottam hogy nem jönnek be.

F

2020. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az izmos fiúk nem nagyon van jönnek be. Oké, legyen picit izmos, de inkább vékony.

Egyébként én a kondit nem tekintem sportnak, mint pl.a focit, kosarat, a teniszt stb.

2020. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd. Van akinek bejön, van akinek nem. Nem vagyunk egyformák, úgy unalmas is lenne.


Én pl. kedvelem a szolidan kondis fiúkat. Azért írtam, hogy "szolidan", mert amikor én is jártam edzőterembe, láttam nem egy "pávát", aki szinte minden súlyemelés után nézte, hogy mennyit nőtt az izma, ami ugye nonszensz, hiszen annak is idő kell. Nem beszélve azokról, akik úgy közlekedtek, mintha mindkét hónuk alatt egy-egy dinnye lenne. Na ők nem jönnének be. Ez persze nem zárja ki, hogy ha beszélgetésbe elegyednénk, és szimpatikus lenne, még mindig tudnék változtatni az álláspontomon.


Mert az edzés (kondi) / body building igenis egy sport.

2020. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég nagy hülyeséget mondtál, hogy a kondi nem sport 😂🤦🏻‍♂️
2020. okt. 16. 06:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ertem, akkor ti giliszta vekony labu lanyos fiukat szerettitek, mi igazi testi fiu ferfiak az olyanokat le b*zizuk. :)
2020. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!