Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztonságos a pyrofire.eu-ról...

Biztonságos a pyrofire.eu-ról rendelni?

Figyelt kérdés
Szilveszter közeledtével szeretnék innen rendelni. Akinek bármilyen tapasztalata van az oldallal, illetve a fizetéssel kapcsolatban kérem írja le!

2020. okt. 17. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a petárda illegális, pont annyira biztonságos mint drogot házhoz rendelni.
2020. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korrekt cég, jó cuccok én PayPalal fizettem vagy bankártyával is lehet. A csomag diszkrét nincs rajta piróra utalo jel. A nagy rakétáik és vetőcsöveseiket szerelni kell. Pálca vetőcső külön kell, nekem nagyon bejött. Az egyik legnagyobb és legjobb európai cég. Az EU-n belül nem nézi senki sem a csomagokat. Én több helyről is rendeltem mindig korrektül rendben lejött a csomag. A fizetés szintén diszkrét mivel rendelési szám van. Nincs részletezve a fizetésnél mit veszel. A futár gyors egy héten belül általában le jön a csomag és a neten nyomon követhető egy linkel hol tart éppen a csomag. A termékek nagyon jó minőségűek, a lengyeleknél vannak a legjobb tűzijátékok. Decemberben bezárnak előtte kell rendelni legkésőbb novemberben.
2020. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amiket onnan vettem rakétákat és vetőcsöveseket, petárdákat F4 volt. Gyújtózsínór, csövek, pálcák, minden kapható. F4 esetén ezek kellenek. A nagy F4 es gyári rakétákat és vetőcsöveseket meg kell még külön toldani gyújtózsínórral. December eleje körül már nem vesznek fel több rendelést, sok más hozzá hasonló nagy webshop sem. Angolul kell ezeknek a cégeknek mind írni ha levelezve van velük. Három féle fizetési lehetőség szokott lenni cégtől függetlenűl. Átutalás, erre megfelelő bankártya és PayPal. A PayPal ingyenes, a fiókon belül van egy számlaszám és arra lehet utalni forintban. Fizetéskor átvan váltva a megfelelő fizetőeszközre. Ami nem kell pénz azt később visszautalod róla a bankszámládra. Mindenütt lehet vele fizetni. Ez minden hasonló webshopnál így működik. A legtöbbnél a webes felületen kiválasztod mi kell fizetési mód/adatok és küldik. Ahol nincs webes felület ott emailben megírod mi kell. Mindenütt van egy angol útmutató hogy zajlik a vásárlás/fizetési módok és a szállítás. Az én tapasztalatom ezekkel a nagy külföldi cégekkel hogy egyszerű, gyors és zökkenőmentes a rendelés és szálítás. A lengyeleket én kifejezetten csak ajánlani tudom. Az unió tagállamain belül senki sem nézi a csomagokat, ezek teljesen szabadon mozognak. Én több ilyen külföldi nagy webshopból is rendeltem és nekem csak pozitív élményeim vannak. A csomagok nyomon követhetők egy linkel, a futárral ha nem vagy épp otthon lehet egyeztetni a kiszállítást, a csomagokon nins feltüntetve piróra utaló jel és diszkréten be van az áru csomagolva. Privátban ne írjon senki. Egy egyszerű dolog az egész. Aki nem tudja megoldalni azt gondolom éretlen a használatához és a rendeléshez is!
2020. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én idén vásároltam tőlük. Banki átutalást fogadnak el euróban. A webes felületen ki kell választani a termékeket majd az adatokat megadni. Ezután kapsz egy emailt bankszámlaszámmal, összeggel és a mellékletben feltüntetendő adatokkal az átutaláshoz. Ha befizetted kapsz megint egy emailt a csomagról. Azon nyomon követheted épp hol tart a szállítás.
2020. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!