Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gyerekes lehet...

Jekő vagyok kérdése:

Szerintetek gyerekes lehet esetleg ciki?

Figyelt kérdés

Szóval támadt egy olyan ötletem hogy...de előtte pár szó magamról, 19 éves 5.éves középsulis...

Nos tehát Mikulás napján egy kis kedv és hangulat teremtés gyanánt a kb 1-1,5cm-es szakállamat fehérre festeném arra a napra illetve felkapnék egy mikulás sapkát. Ezzel a "mikulás" szettel mennék aztán be arra a napra suliba feldobni a hangulatot. Nagyon gáz lenne vagy még tűrhető kategória?



2020. okt. 17. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha vaskalapos az igazgató vagy az osztályfőnököd, akkor gondold át. Szerintem ők is és a tantestület is jót mulatnának rajta, de főleg a diáktársaid. Csináld meg!

Ffi.

2020. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Maszkban úgyse látszik.
2020. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kis létszámú az osztály így tanórán nem kötelező a maszk szóval azzal nem lenne gond :)
2020. okt. 17. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen sokan húznak piros mikisapkát mikinapon. Vicces, lassan hagyománnyá válik.
2020. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes. Legalább kedvet csinàlsz
2020. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet nem is kell már akkor menni iskolába
2020. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!