Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha döntened kéne mit választan...

Ha döntened kéne mit választanál? Az álmod, ami valószínüleg nem fog sikerülni, vagy lezárnád és hagynád a fenébe.

Figyelt kérdés
2007 nyarától teremtettem egy álmot, amiért idáig küzdöttem. Sportolok. Szerettem volna versenyezni, jó lenni benne. Sajnos nem egyszerű, mert nem tudok hol edzeni. Vtak ígéretek minden szempontból, de semmi nem lett belőle., mindig csak ígérgetnek. Még küzdök az álmomért, de idén megfogadtam, ha nem lesz változás akkor befejezem, mert így nincs értelme. Még a kezdeteknél leszögeztem, h mindent, vagy semmit. Tudom a mindenért küzdeni kell a végsőkig, de én úgy érzem itt a vége. Nincs semmi értelme, bármit csinálok semmi nem változik. Lelkileg már teljesen bele vok betegedve. Próbálom bíztatni magam, de már az sem megy. Belátom fel kell adnom. De feladni sem tudom! Már próbáltam. Mindenem ellenem van. :( Ti mit tennétek a helyembe?
2010. aug. 8. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
"Bármi történik, ne add fel az álmaid, légy erős, hogy senki ne tudjon megállítani." :)
2010. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 haggyámán ***** válasza:
"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad; csak az az igazán szegény, aki sohasem álmodott." :)
2010. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek küzdjek tovább, még akkor is ha evvel elcseszem az életem?


Am köszi a válaszokat.

2010. aug. 9. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod álmodni, meg is tudod valósítani
2010. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!