Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tatárt szabad tatárnak nevezni...

Tatárt szabad tatárnak nevezni, vagy az olyan mint a cigány?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 10:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerinted fásult vagyok mert nem értékelem a viccedet, amin látszik, hogy gondosan, magadban kacarászva felépítetted a csattanókig.

Szerintem inkább erőltetett, és 'pihent', mert a jó humor megnevettet, stresszoldó, és erősíti a társas kapcsolatokat.

A Te szójátékba préselt szösszeneted egyik kritériumnak sem felelt meg.

Ebből harag se legyen, ez csak a szubjektív véleményem, egy a sok közül, és biztos lesz aki szerint fenomenális a szöveged.

2020. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, fasult vagy ezert nem tudsz siman lapozni s olyan viccet keresni ami tetszik, meghagyva ezt azoknak akik tudjak ertekelni. Ehelyett kotekedned kell hogy valakinek erezd magad.
2020. nov. 23. 13:40
 13/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha kötekedésnek vetted, nem annak szántam. Amúgy nem az ilyen beszélgetésektől érzem magam valakinek.

Neked viszont azt ajánlom, hogy szokd a gondolatot, miszerint nem mindenkiből az általad elképzelt, és várt reakciókat váltod ki. Talán önértékelési gondjaid vannak, hogy ilyen rosszul tűröd a pozitív visszajelzés hiányát?

2020. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésed alatt ki értékelte a viccet? Az 1-es,és a 3-as is én voltam.
2020. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Itt csak te tursz valamit rossziiul hisz te kotsz bele abba ami nem tetszik ahelyett hogy tovabblepnel. Nem en veszem annak hanem az. Akkor is ha te nem annak nevezed. En csak elmagyarazom hogy attol hogy neked valami nem tetszik meg van akinek tetszik.
2020. nov. 23. 17:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, az ízlés szubjektív, de ezzel nem mondtál újat, mert ezt le is írtam a 11-es válaszban. 🙂

Tudtad, hogy az eltérő álláspont, és annak szóvá tétele nem kötekedés? Dehogy tudtad!

És igen, túllépek rajtad, mert lesz itt a tiédtől elmésebb kérdés is.

2020. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most akkor lesz akinek tetszik a vicc vagy sem? Az allaspont valtogatasa hogy mindig eltero legyen, maga a kotekedes.
2020. nov. 24. 06:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!