Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit a véleményed?

Summer2 kérdése:

Mit a véleményed?

Figyelt kérdés
Lány vagyok van barátom, de közben a múltamban volt egy másik fiú aki megint felbukkant aki iránt éreztem valamit, elhivott múltkor magához persze mások is voltak ott, és nem történt semmi, és nem mondtam el a barátomnak hogy a fiunal voltam mert akkor nagyon eldurranna az agya, szeret , de neha nem úgy érzem, nem is beszélünk olyan sokat, ha átmegyünk egymashoz mindig filmet nézünk és nem is beszélünk úgy mélyen. És a fiú megint hívott és már őszintén nem tudom miért, de még érzek valamit iránta, de az a fiú nem érez semmit irántam, és ezért nem mondanám el a barátomnak mert ő az ésszerű választás , mert tényleg normális csak még nem sikerült belé szeretném. Szóval a másik fiú ha hivna akkor csak azért mennek el mert egy kis szín lenne így az életembe mert a barátommal olyan szurkenek érzek mindent:((
2020. okt. 19. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem - ahogy így felvázoltad a helyzeted -, jobb lenne egy teljesen új harmadik. DE előtte szakíts az első kettővel.

Az egyik nem foglalkozik veled, úgy érzed, nem is szeret, bár féltékeny, tehát önző. A második meg nem szeret, csak keresi a társaságod, bár őt - elmondásod alapján szereted/szeretnéd -, viszont csak azért lógsz vele, hogy ne legyen szürke az életed. Ezért gondolnám megoldásnak egy teljesen új kapcsolatot, mert ezek nem visznek sehova.

2020. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha titkolóznod kell a barátod elött bármilyen okból is akkor az nem normális kapcsolat! Ha csak azért vagy vele, mert kényelmes és azért mert félsz hogy egyedül maradsz az nem épp vidám élet!

A másik fiúnál pedig csak magadat áltatod!

Hát kívánom hogy találj olyat akit szeretni tudsz, és aki viszont szeret és ezt ki is mutatja!

2020. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A jelenlegi kapcsolatod haldoklik.


2."de az a fiú nem érez semmit irántam" ---- Meg akar dugni!!! Ezt így hidd el!


3. Ha beleszeretsz a saját életed bonyolítod!

2020. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!