Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor a violet evergardenben...

Akkor a violet evergardenben Gilbert meghalt?

Figyelt kérdés
Vannak itt gyakorin hasonlo kerdesek, de mindenki mast mondott... Mar lattam az animet, az ovat, es a filmet is, Vagyis lattam egy mooviet de annak mas a sztoria ,int amit a trailerekben van/volt. Ugyhogy lehet 2 is van... Mert meg mindig nem derult ki szamomra. Vagy csak en nem vettem eszre valamit... A light novelt nem olvastam, lehet abban derul ki. Minden valaszt a temaban,megkoszonok!

2020. okt. 23. 09:56
 1/3 A kérdező kommentje:
utana neztem, es tenyleg 2 moovie van, amit en lattam, valami netflixes cucc, aminek koze nincs a sztorihoz, es akkor ami iden jon ki, az meg ki sem jott? H valaki mind a 2 kerdesre tud valaszolni, halam kiserteni fogja😅
2020. okt. 23. 10:01
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Tudod, van az a dolog, amit úgy hívnak, hogy Google.

[link]

2020. okt. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oooo... Annyira kibuktam rajta, hogy meghallt, es a legegyszerubb modot hasznaltam. Es nem neztem utana.. Nagyon koszi^^
2020. okt. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!