Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Co2-vel oltó készülék helyetes...

Co2-vel oltó készülék helyetesitheti a co heggesztéshez használ Co2 palackot és tartalmát?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a palckom és van itthon 2 kissebb Co2 oltó készülék jó lenne elhasználni erre.

2020. okt. 24. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, használd bátran.
2020. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ha rá tudod applikálni a reduktort...


attól meg kiugrom az ablakon amikor valaki co hegesztést mond. :D

2020. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha szen monoxiddal akarsz hegeszteni, akkor a szen dioxid hogy legyen erre jo?ha mig-mag hegesztesre gondotal, igen megfelel..ha megeri a fejfajast meg ra adaptalsz egy nyomas csokkentot...es van eeg gaz benne..
2020. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tűzoltó palackkal az a gond, hogy van benne egy búvárcső ami miatt folyékony halmazállapotban áramlik ki belőle a Co, ettől pedig lefagy vagy akár tönkre is megy a nyomáscsökkentő.

Két lehetőség van ennek orvoslására, vagy fejjel lefelé használod a palackot, vagy amikor kiürült, kiszeded belőle a búvárcsövet.

Minden másban tökéletesen alkalmas a hegesztésre.

2020. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönön válaszokat. Utolsónak

Igen erre gondoltam én is a reduktor kopp kompatibilis a palackkal (érdekes) annyit vettem észre kicsit dermed a reduktor de nagyon intenzív használatánál megprobálom meg fordítani.

2020. okt. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!