Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem enged be ide pedig...

Miert nem enged be ide pedig jo jelszot irok be?

Figyelt kérdés
jo jelszot irok be de nem akar be engedni azt irja probaljam ujra mi lehet a problema most email segitsegevel leptem be aki tud segitsen
2020. okt. 26. 09:38
 1/7 kicsibarany ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy sikerült belépned, különben nem tudtál volna kérdést feltenni ;)
2020. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most ÚJ email segítségével léptél be?
2020. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kezdjuk ott hogy yahoon irta hogy jelszo valtas ramentem es beengedet de valamiert nem akart beengedni pedig jo jelszoval leptem be...
2020. okt. 26. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Hova engedett be a yahoo?
2020. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szoval kezdjuk ugy hogy kerte hogy kuldjon egy emailt hogy jelszot valtsak bementem yahoora es visszadobot ide de nem valtotam jelszot jo jelszot irok be de nem akar valamiert beengedni nemtudom mivan vele ez valami bug vagy hiba...
2020. okt. 26. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyakorikerdesek.hu oldalra nem tudsz belépni a régi e-mail címeddel, vagy a yahoo.com-ba?

A keresőknek semmi köze sincs a belépéshez.

2020. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megvan koszonom aki segitet azvolt a baj hogy rosz jelszot irtam be elnezest mindenkitol bocsii de tejleg...
2020. okt. 27. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!