Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondana valaki olyan sztorit,...

Mondana valaki olyan sztorit, amikor fennmaradt a buszon, mert nem tudott leszállni?

Figyelt kérdés

Esetleg okot is lehetne írni arra, hogy mi akadályozta meg a leszállást, meg hogy végül mi lett utána.


Velem egyszer az történt, hogy elfelejtettem jelezni, még jó, hogy az a busz még visszafelé is ment, így a szemben lévő buszmegállóban 8 perccel később le is tudtam szállni. Bár a sofőr elég mérges volt, hogy nem jeleztem időben.



2020. okt. 30. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagymuterrel volt olyan, hogy a Budapestről induló távolsági buszról leakart szállni Pesten belül. A buszsofőr nem engedte leszállni, mondván, hogy "ez nem helyi járat". Végül a legközelebbi agglomeráción kívüli városban már leszállhatott, de az 20 kilométerre volt attól a megállótól, ahol eredetileg le akart szállni. Ja igen... én is ott voltam, csak akkor még kisfiú voltam. Nagy túra volt, mire hazaértünk :D .
2020. okt. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A sofőr simán bszott megállni a megállóban. Sokan akartunk leszállni, mikor láttuk, hogy nem lassít, nyomogatni kezdték páran a vészféket. Ordítani hátra tudott, hogy nemjelzőőő, de nem tűnt fel neki, hogy idióta.

Következő megállónál többen előrementünk panaszt tenni, még neki állt feljebb. Volt egy idős bácsi, ő konkrétan sírva fakadt, hogy most hogy jut vissza, járni alig tud... nagyon sajnálta.

2020. okt. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*Vészjelzőt nyomogatták nyilván, csak elírtam. :)
2020. okt. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pesti 8-as buszon bambultam el, mikor még az Uránián volt a végállomás, utána mindig beállt egy helyre, ahol nem nyithatta ki, mert nem megálló, de csak pár perc volt, utána indult az új körre.
2020. okt. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hölgynek szokatlanul hosszú haja volt. Amikor le akart szállni, a haja valahogy beleakadt egy férfi cipzárjába, amit nem tudott kibogozni. Megkérte a férfit, hogy szálljon le ő is. Megtette, aztán szétváltak.
2020. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
#5 mint egy film :D csak abban össze is jönnének
2020. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hölgyet jól ismerem, maga mesélte nálunk. Egyébként férjezett, felnőtt gyerekei vannak. Az eset kb. 20 éve történt egy budapesti villamoson. Isten tudja, hogyan akadhatott a haja a cipzárba (talán a férfi felhúzta és nem vette észre, hogy magához láncolta a nőt). Amikor mindketten leszálltak, még jó ideig bajlódtak egymással, mert a zár futója nem akart menni sem le, sem föl.
2020. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor 11-12 éves lehettem, az jó 15 éve volt. Budapesten egy metró megállótól kellett egy busszal tovább mennem. Az viszont egy hosszabb megalló volt. Nem vagyok magas most sem, akkor gondolhatjátok, hogy ennyire se voltam az xd. Sokan szálltak fel utánam a buszra és mindig beljebb és beljebb kerültem, hogy felférjenek. Az volt a baj, hogy ahol én szálltam le, ott csak pár ember szállt le. Próbáltam előre törni, hogy letudjak szállni de mire pont odaértem, bezárult az ajtó és ment tovább. Szóval mentem mégegy megállót, nem nagy távolság volt de inkább vissza gyalogoltam.
2020. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!