Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valajinek itt 5 zöld...

Van valajinek itt 5 zöld pipája láttatok olyat már?

Figyelt kérdés
Az értékelési mutató az ugye?
2020. nov. 2. 06:04
 1/7 A kérdező kommentje:
*k ,
2020. nov. 2. 06:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Négy és félnél többet még nem láttam, de biztos van.
2020. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, neked is annyi van 4 és fél,te is ügyes vagy.
2020. nov. 2. 07:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszi. :) Gondolom, annak van öt pipája, akinek a válasz hasznossági százaléka százaléka eléri, vagy meghaladja a 90%-ot.

Az enyém csak 85% (ez az átlagom), ezért vagyok (részben - mivel nemcsak ez határozza meg) az ötös szinten is.

DE minden kategóriában változik a pipák száma, mert mindenhol más a hozzászólások száma is, mindenkinél.

Mivel a leggyakrabban ide írok, ezért itt négy és fél (81%-kal), de máshol lehet alacsonyabb a százalékom, s ezzel a pipák száma is.

2020. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

► „Az értékelési mutató az ugye?” ◄

Nem. A kategóriában elért válaszadási százalékot (~mutatót~) adják meg grafikusan; fél kör 10%-os tartományt jelöl.

Az értékelési százalékot (~mutatót~) nem adják meg; mindenki csak a sajátját láthatja, a „Toplistás helyezéseid”-re kattintva a „Kezdőoldal » Toplista » Saját helyezéseid” linken, és csak az összesített értéket, ez nincs kategóriákra bontva.

2020. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tiszta,,értem,köszi nektek.
2020. nov. 2. 08:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnézem gyors az enyém
2020. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!