Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy gamer kozossegbe jartam...

Egy gamer kozossegbe jartam bulizni, dzpresszios vagyok. Sajnos a bulin nem tudtam visszafogni magam, probaltam kilepni a helyzetbol, nem ment. Kicsaptak a csapatbol. Furcsa vagyok, azt mondtak. Mindenki magamra fog hagyni a depim miatt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ez most sz*rul hangzik, de ha magadra hagynak, akkor nem éri meg foglalkozni velük. De komolyan. A depressziót nem lehet félvállról venni.
2020. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem ha depresszios vagy akkor ne a bulizassal foglalkozz. Pszichologus, pszichiater, onsegites, gyogynovenyek, eletmodvaltas vagy legalabb vmi vegyszer. Ha vmi konkret gondod van probald megoldani.

En is voltam hasonlo helyzetben, bar en nem ekkora parasztokkal logtam. Nem raztak le de nem tudtak segiteni rajtam, megvolt a maguk elete es meg ok is kolkok voltak.

Ha depresszios vagy koncentralj ennek a megoldasara. Ha nem ezt teszed konnyen lehet hogy az elet tobbi teruleten csak kudarcaid lesznek es egyre melyebbre sullyedsz.

Ha megoldod a komolyabb problemaidat akkor sokkal konnyebben fog menni minden. A baratkozas is, de ennel fontosabb dolgok is.

2021. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!