Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon vannak oylan...

Magyarországon vannak oylan nyílt autós rendezvények ahol luxus és sport autók vannak? Lamborghini, Ferrari, bentley, Rolls Royce, esetleg Bugatti?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, megfigyelted-e, de jelenleg a futtballmérkőzéseken kívül semmilyen rendezvény nincs Magyarországon.
2020. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom de nem a mostani hekyzetről beszélek
2020. nov. 3. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hanem?

A múltról vagy a jövőről?

Csak mert nem szeretek barkóbázni meg találgatni.

Szóval hogy szól a valódi kérdésed?

"Magyarországon voltak" vagy "Magyarországon lesznek", esetleg "Magyarországon szoktak lenni"?

Fú bakker de jó lenne ha valaki egyszer feltenné azt a kérdést, amire valójában választ szeretne kapni...

2020. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor így kérdezem: Magyarországon vagy inkább Budapesten hol merre voltak,

meg gondolom lesznek ilyenek csak hogy hol azt nem tudom

2020. nov. 3. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát hogy mi lesz, azt csak a jóisten tudja.

De például egészen különleges felhozatal szokott lenni a Concours d’Elegance-on Balatonfüreden.

2020. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Budapesten nem nagyon szokat osszejovetelek lenni (max felvonulasok), mert nincs akkora hely ahol sokan elférnének sok autóval. Dunakanyarban es a Balatonon szoktak lenni autos talalkozok, meg nem tudom letezik-e meg 'loerok ejszakaja' es hasonlo rendezvenyek.

Ilyen esemenyrol szerintem autos oldalakon tudsz tajekozodni.

2020. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A TotalCar-féle Parkoló Parádé azért elég nagy szokott lenni, tehát a hely nem lehet gond.
2020. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!