Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigaretta letüdőzése orron...

Cigaretta letüdőzése orron keresztül?

Figyelt kérdés
Nem tervezek cigizni csak érdekel, hogy orron keresztül is le lehet-e a cigit tüdüzni, tudtommal igen, mennyire igaz? Egyszer próbáltam es akkor úgy csináltam, de egyáltalán nem fulladtam be, ezért van bennem kétely. Zárt szájjal, levegőt venni orron keresztül aztan kifuj es hello, erre tippelek. Próbáltam rakeresni, de nem találtam semmit

#cigaretta #letüdőzés #Orron keresztül
2020. nov. 3. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2020. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

A legnagyobb videó megosztón van egy felhasználó nő. Nagyon durva dohányos, na ő tolja... orron is, sokat is.

2020. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
"Miert ne lehetne" azért gondolkodtam rajta mivel tudom, hogy össze kottetesben all az orr es a szaj ureg,tuduzesnel a fustot tudozod le, orron keresztul vekony nyilas miatt ugy gondoltam nem annyira jo, de köszönöm a választ
2020. nov. 3. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Vékony nyílás? Szerinted a levegőt hogyan tüdőzöd le légzéskor az orrodon keresztül? Gondolkodjál már.

Egyébként én ezt úgy szoktam, hogy ilyenkor csak szájüregbe szívom a füstöt, majd a résnyire nyitott szájon át a szájüreg zárásával kipréselem, miközben orron át veszek levegőt, így a füst egyből jön be.

Mivel a toroknyálkahártya hozzá van szoktatva a füsthöz, normál dohányzáskor, azaz szájüregből letüdőzve - rendszeres dohányos esetén - nem kapar, nem zavar. Az orrnyálkahártya viszont nincs hozzászokva, így ott egészen más érzés, sokkal erőteljesebb.

2020. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Vékony nyílás? Szerinted a levegőt hogyan tüdőzöd le légzéskor az orrodon keresztül? Gondolkodjál már." Nem kell hulyenek nezni csak el kell magyarazni

Nem nagyon értetted akkor a kérdésem ezen részét, mivel a számban van a füst ara veszek levegőt akkor letudozom a füstöt ez érthető, orron keresztül veszek levegőt értem en, hogy letudozom de a fust akkor is a számban van es ertem en, hogy orromon keresztul valo levego vetelkor is megy le fust csak nem olyan mennyiségben szerintem. De magyarazd el mert nem ugy latom a dolgokat. Amugy koszi a peldat

2020. nov. 4. 12:00
 6/8 A kérdező kommentje:
De te a peldadban atvezeted a fustot az orrodban az-az az orrodon szivod be végül a füstöt, ha jol ertem, sry ha nem.
2020. nov. 4. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól érted.

Ha a szájüregben van a füst, de összezárod az ajkaidat és az orrodon át lélegzel, akkor a füst nagyja gyakorlatilag a szájüregben marad, csak egy minimálisat kap magával a huzat, ami az orrodon át a tüdőbe jut. Kb annyi, mintha a normális szívás helyett csak egy-két tizedmásodpercig szívnád meg a csikket, minimális füstöt a szádba véve, a többi levegő.

2020. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 🙏
2020. nov. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!