Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pls valaki el tudja magyarázni...

FOXY3 kérdése:

Pls valaki el tudja magyarázni mit jelent az a szó hogy "bizsu"? Folyton ezt mondják én meg nem értem pedig már töllük is meg kérdeztem!

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy nincs valós értéke az adott dolognak. Mondjuk van egy gyűrű ami aranynak néz ki. De nem arany hanem csak sima tiszta réz. Na ez a bizsu :D
2020. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A bizsu külsőre szép ékszer, de általában az értéke alacsony. Ettől független lehet egy divatbizsu drága, de ha eladni szeretnéd, már csak alacsony áron lehet, ha egyáltalán.(kivételek mindig lehetnek)

Ha valamire lekezelően használják a bizsu kifejezést, akkor többnyire arra utalnak, hogy az ékszer értéktelen.

2020. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!