Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez egyfajta babona nekem?

Ez egyfajta babona nekem?

Figyelt kérdés

Van egy karkötō és egy nyaklánc, ha a karkötōt nem veszem fel, de a nyakláncot igen akkor minden oké, és ha fordítva van szóval a karkötō rajtam van viszont a nyaklánc nincs akkor is minden rendben mert nem érhet balszerencse 😅 viszont ha egyiket sem hordom akkor mindig parázok, pl suliba, hogy most tuti elrontok valamit vagy pedig én leszek aki felel stb.,. szóval minden ami rossz.



(Tudni kell tesin sem veszem le.,. Még ha a tanár meg kér vegyem le az ékszereket mindent leveszek de a nyakláncot vagy karkötōt magamon hagyom és csak felvont szemöldökkel a tanárra mosolygok😅 amire ō csak a szemét forgatja.)


Ez babona lenne? 😅


2020. nov. 6. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a tolltartó volt ilyen. Ha otthon hagytam mindig sz*r napom volt.
2020. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez babona. :)

Ám nem vagy vele egyedül.

2020. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!