Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért sípoltam be a Decathlonban?

Miért sípoltam be a Decathlonban?

Figyelt kérdés
A Decathlonból kifelé 2 sípolást hallottam, nem tudom hogy az lopásjelzo volt e, mert nem jött utánam leütni a bizti őr :D a táskámban volt egy svajci bicska, ami ugye fém, az miatt lehetett? Más fém nem volt.

2020. nov. 7. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Szarok ezek a kapuk. Nekem is volt, hogy besípolt valami, pedig semmit se loptam. Sőt pont hogy vásároltam és a fizetés után besípolt az a szar. Engem végig nézett a biztonsági őr, de persze nem talált semmit. Jó kellemetlenek ezek a szituációk, mert ezekután már nem mosod le magadról. Esküszöm tolvajnak éreztem magam, pedig csak kiflit meg felvágottat mentem be venni az üzletbe. Szerintem régiek, nincsenek is jól karbantartva, aztán sípolnak, amikor “kedvük” tartja.

Engem sokkal jobban zavar az, amikor a drogériába megyek és ahogy beléptem a biztonsági őr úgy rám tapad, mintha most jöttem volna a sarokról. Pedig aztán külsőleg se vagyok egy tróger csöves, aki bemegy épp lopni pár rúzst meg parfümöt. Gondoltam már rá, hogy egyszer majd így kedvesen oda hajolok a biztonsági őrhöz miközben parfümöt választok, és megkérdezem szerinte melyik a jobb illat. Lehet akkor észreveszi magát.

2020. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A bicskádnak nincs köze hozzá. Valamin, amit vettél, rajta/benne maradt a lopásgátló, akár egy ilyen kis matrica szerű cucc, amit a pénztárnál a mágnespad hatástalanít (illetve most épp nem). Ha a bicska lett volna, már befelé is sípolt volna.
2020. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtári könyvekben is szokott lenni lopásgátló, meg táblás csokiban, téliszalámiban, ruhaneműkben furfangosan elrejtve.
2020. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csokiban? Könyvben? :D ezt hogy kell elkepzelni?
2020. nov. 7. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Egy ilyen kemény matrica szerű dolgot képzelj, tényleg szokott lenni könyvek hátsó borítóján vagy akár csokin.
2020. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Változóan működnek.

Bevásárlóközpontban vásároltam, a pénztáros hatástalanította a jelzőt.

Aztán több üzletben voltam, nem vásároltam, és semmi sem történt.

A negyedik üzletbe befelé menéskor riasztott. Kérdezték, hogy vettem-e valahol valamit? Egyszerű volt, egy dolgot vettem; segítő szándékkal elkérték, hogy hatástalanítsák, nehogy valahol kifelé menet riasszon, kellemetlenséget okozva.

Húzogatás, próba: riasztott. Három kísérlet után feladták. Persze, vásárlás után kifelé menet is sípolt.

Aztán még bementem egy üzletbe, nem riasztott sem befelé, sem kifelé.

2020. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem és a barátnőmmel is volt egyszer, hogy suli előtt bementünk a lidlbe kaját venni. Befelé nem volt semmi gond, de kifelé menet sípolt. Mi vissza mentünk és kb egyesével próbálgattuk ki a cuccokat, hogy melyik az amelyik miatt sípolt. Aztán végül szólt az eladó, hogy nyugodtan menjünk mert elkésünk.
2020. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!