Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illetlen lenne temetésen...

Illetlen lenne temetésen ásványkarkötőt hordani?

Figyelt kérdés
Ugyebár temetésen feketében vannak az emberek. Na most, én sosem veszem le az ásványkarkötőim. Ha leveszem őket, nincs is hatásuk. Csak két karkötőm van, az egyikarany-vörös-fekete, a másik átlátszó-halványrózsaszín-halványkék-sötétbarna-fekete. Nem túl feltűnöek, és a kabát valamennyire takarná is, de nem számít illetlenségnek?

2020. nov. 11. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Illetlen
Nem probléma
Válaszban kifejtem
Egyéb
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csupa rózsaszínben lehet halottak napján temetőbe menni, addig egészen biztosan nem.

Szerintem egyébként sem.

2020. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy temetesen ha illoen viselkedsz, akkor tulajdon keppen abban vagy amiben akarsz ... a lenyeg, hogy tisztelettudo legyel es ne bantsd meg a tobbi gyaszolo erzeseit.

Vannak színes temetesek, ha csak egy fekete szalaggal jelzed az egyutterzesed, az is elegendo.

2020. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hát szoktam látni pávákat temetésen, hogy nehéz megállni röhögés nélkül...

azokhoz képest egy kabátujjból kicsit kivillanó karkötő fel sem tűnik szerintem. csak ne csörgesd :D

2020. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!