Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megvennétek most egy ipl...

Megvennétek most egy ipl szortelenitot, amit regota szerettetek volna es most 40% kedvezmennyel lenne 120 ezer ft vagy tartalekolnatok?

Figyelt kérdés
Mindig zavart az eros szorom es a sok szortuszogyulladas, ezert vagytam a philips lumea advanced ipl keszulekre, de most a covid miatt minden bizonytalan, de egyben ez a szortelenito pont most van 169 ezerrol 120ra leertekelve. Maskor ilyen kedvezmeny nem volt es nem is varhato tobbet. De jo lenne felretenni is azt a penzt. Mar tobbszor is a szortelenirovel almodtam. Felek megbannam ha nem vennem meg, mert lehet hogy nekem is olyan csoda lesz mint ahogyan masok aradoztak rola.viszont buntudatom volna ha megvennem, mert most felre is kene tenni, ebben a helyzetben amugy se nagyon mennek sehova, max itthon elveznem hogy vegre sima a labam. Ha viszont kihagyom, es megis meggondolom magam, akkor mar 50 ezerrel tobbert tudom csak. megvennetek?korabban nem volt ilyen akcio, csak egy tagsagnak koszonhetoen erhetem el ev vegeig

2020. nov. 12. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Megvennem, mert nagyon akartam es mert az elet megy tovabb es nyaron jol fog jonni
Tartalekolnek es elviselnem meg par evig a szortuszogyullasast es a foltokat, de legalabb nyugodt lennek az anyagiak miatt
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
2022 nyárra lesz sima a lábad. Ha szalonban csináltatod, akkor is kell neki kb 1 év és 12 kezelés, de minimum 9.
2020. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is van egy philips IPL szőrtlenítőm... elég régi, 5 éves kb. ez a típusa: SC1995/00

tényleg működik! nagyon sok szőrt kiírtott az évek során.

De azt meg kell értened, hogy az IPL szőrtelenítés nem olan mint a borotva! nem megy egyik napról a másikra! akár tthon, akár szalonban csináltatod!

kell hozzá minimum 2 év mire tényleges eredménye lesz.

én borotvátval kezdtem

aztán jött az epilátor

aztán az IPL

és most ott tartok 2 év után, hogy az epilátorral még néha rá kell segítenem, hogy teljesen szőrtelen legyek. De ez teljes testre nézve kb 1 óra epilátorozást jelent. régebben ez 3-4 óra volt :D


az ipl gép beszerzése hoszzútávu befektetés... nem fog egyik napról a másikra eredményt hozni.

de idővel fog.

ezt kell mérlegelni.


üdv: 40F :)

2020. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!