Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10 dolog amit utálok benned...

10 dolog amit utálok benned tanúlságát leírná valaki? köszi előre is :)?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 04:02
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A 10 dolog amit utálok benned egy romatikus vígjáték-dráma. Mégis milyen tanulságot vársz tőle?
2020. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudja a franc, ez a házi feladat h le kell írni a tanulságát én meg meg nem nézem xdd
2020. nov. 14. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Mikorra kell?
2020. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
holnap :/
2020. nov. 14. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Az elején kicsit Alkonyat feelingem volt. :D


Van a filmben egy f@$fej igazgató. Közszemlére tette a péniszét az egyik srác az ebédlőben, de az igazgató csak legyint egyet...


Meg egy f@$zfej apa.

Mi az hogy "Érettségiig fiúk nuku"? Azt akarja, hogy mindkét lánya majd az egyetemi gólyabálon részegen csináltassa fel magát mert alig várják, hogy végre már szexelhessenek? Vagy hogy az első kapcsolatukból ne merjenek kilépni, ha rossz, mert félnek hogy mást nem találnak majd, vagy mert csak egyszerűen nem tudnak kezelni egy kapcsolatot? Vagy hogy majd azért féljenek egy kapcsolattól, mert még csókolózni se tudnak, és félnek, hogy bénázni fognak olyasmiben, ami a korcsoportukban már mindenki tud?


20 perce se nézem ezt a filmet, de már felb@$zott.

Tanulság: ne nézz olyan filmet, amire már 5-10 éve rámondtad azt, hogy nem fogod megnézni, mert egy tipikus amerikai tinis hülyeség...



Inkább írd be az osztálychatetekbe, hogy aki elküldi neked ezt a házit (lemásolni), annak te majd küldesz majd németet vagy valami mást. Mindketten jobban járunk.

2020. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

*a csaj nekiment a srác kocsijának, mert az úgy parkolt, hogy akadályozta a forgalmat*

És erre még az apa van kiakadva a lányára, az eszem megáll...


A következő párbeszédtől meg pláne:

-Ne dönts mindig helyettünk.

-Az apád vagyok, jogom van hozzá.

Nem. Kib@$zottul nem dönthet mindig a gyerekei helyett. Egyrészt mert egy bizonyos kor fölött joga sincs hozzá, másrészt meg majd mi lesz így a gyerekeivel, ha kikerülnek a nagyvilágba? Hm? Felhívják majd apucit kb félóránként, mert nem tudják majd mérlegelni, hogy inkább a vonatot érjék el, vagy vásároljanak egy kicsit?

Meg alapból nem értem, úgy csinál, mintha a lányai érettségi után (szóval kb 18-19 évesen) már teljesen érett felnőttek lennének, mivel addig érvényesek a tiltásos hülyeségei, de ez nem így működik. Ha nem hagyod a gyereknek, hogy a saját hibáiból tanuljon, hogy érezze a tettei súlyát, hogy megtanuljon mérlegelni vagy felelősségteljesen dönteni, akkor hiába, hogy hogy jogilag nagykorú, olyan lesz mint más kistiniként.



Ha az én tanárom hagyta volna ezt fel nekünk kötelező házinak megnézni, én kiírnám CD-re s a fejéhez vágnám, hogy milyen szennyeket nézet velünk...



Ti egyáltalán hányasikosok vagytok, és milyen tantárgy házija ez?

Csak mert edig max elrettentő példának jó. De még annak se teljesen, mert már az elején azt a hibás gondolatot mutatja be, hogy ha menő vagy, mindent megúszol. S még csodálkoznak az emberek, hogy az iskolában bántalmazott gyerekek java nem fordul segítséghez... Hát még szép, hogy nem, mikor a csapból is az folyik, hogy ha normális vagy, akkor semmit se érsz, mindenki a "menőknek" hisz, és nem is éri meg ellenük szegülni, mert csak te szívhatod meg...

2020. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
9.-ik es vagyok ofőm adta ezt fel :/
2020. nov. 16. 03:20
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm hogy leírtad <3
2020. nov. 16. 03:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy mi volt a megfejtés? Mi ennek a ganédombnak a tanulsága?

Vagy nem ellenőriztétek le a házit, s csak az volt a lényeg, hogy mindenki írjon valamit?

2020. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akár tetszik a film, akár nem : nagyon is sok köze van a valósághoz. Számos ehhez hasonló szülő van 🤷🏼‍♀️ A közvetlen környezetemben is.
2020. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!