Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma az egyik üzletben,az...

Ma az egyik üzletben,az előírt távolságot tartva álltam a kasszánál. Erre egy középkorú férfi,a tömeg füle hallatára sértegetni kezdett, hogy nem tartom a távolságot,miattam D**lik meg,és feljelentést tesz. Mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Nagyon felidegesített,és megalázó volt a helyzet. Nem fogalmazott finoman. Azt mondta, rámásztam. Pár perc múlva,amikor csillapodtak a kedélyek (hosszú volt a sor;lassan haladt),újra rám kiabált,hogy rámásztam! Alig tudtam magam türtőztetni, legszívesebben beolvastam volna. Csak annyit mondtam,hogy legközelebb járjon boltba mérő szalaggal. Ti mit reagáltatok volna?
2020. nov. 17. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Aki nem volt ott, az nem foglalhat objektíven állást egy ilyen kérdés megválaszolásakor. Ez ott kezdődik, hogy neki mi a megfelelő távolság, neked mi a megfelelő távolság és a kettő milyen viszonyban volt az elvárható távolsággal. Aki ilyen helyzetben állást foglal, az könnyen aknára futhat - még jóhiszeműen is.
2020. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!