Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van a lyukas fogamba...

Miért van a lyukas fogamba egy "pattanás" szerű valami, olyan mintha belenne gyulladva, mintha fel lenne puposodva az ínem?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőttöl van, mikor ráharapok fáj, fogmosásnál vérzik.

2020. nov. 18. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan az, bár én tudom az okát. Nekem azóta van mióta raharaptam valami kemenyre.
2020. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öcsémnek volt. Ciszta volt. Szövettani vizsgálat is volt, de halistennek nem volt vele gond, viszont azt a fogat kihuztak. Ezzel ne várj, menj vele orvoshoz.
2020. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék menni fogorvoshoz, de nem tudom, hogy most tudok e menni, a járvány miatt:(
2020. nov. 18. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket. Én tudtam menni múlt héten.
2020. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2020. nov. 18. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Gyors javulást. 😊
2020. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noncsi2020 válasza:
Ha eddig nem mentél el a fogorvoshoz menj el. Nekem is volt majd kb 1 évvel később úgy be gyulladt a fogam hogy majd sírva aludtam el, 3 szorosra dagadtam fel
2020. dec. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!