Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hegesztőgépet szeretnék...

Hegesztőgépet szeretnék otthonra ház körüli munkákhoz (zárt szelvény, kisebb munkák, heftelgetni, stb) Van otthon egy elektródás inverter, de utálok elektrodával kopácsolni. Szerintetek melyik legyen?

Figyelt kérdés

Kétfajta gépet néztem, egy Iweld pmig gorilla 205 aluflux, és egy kevésbé ismert német márkát az Ipotools Mig 185R.

Mindkettő tudja a porbelest is, eléggé kicsik a mozgatáshoz. Igazából mindkettő jó lenne szerintem, de kíváncsi vagyok másik véleményére is. Elvégre nem 5 ezer forintba kerülnek. Köszönöm



#hegesztőgép #co hegesztés #otthoni barkácsolás #Ipotools mig 185R #Iweld gorilla 205 aluflux
2020. nov. 20. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Aluflux egy legenda (legalábbis a 205), azt venném gondolkodás nélkül.
2020. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azét a Mig sem kevésbé ismert, és dolgoztam olyan gépgyárban, ahol az volt az isten.

Szerintem inkább célirányos fórumokon érdeklődj, ott relevánsabb válaszokat kapsz.

2020. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Iweld lesz.
2020. nov. 21. 10:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!