Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza kell e fizetnem a pénzt?

Vissza kell e fizetnem a pénzt?

Figyelt kérdés
Van 2 új kandallom de nem lett hasznàlva így el adtam egyet, előre àtutalàssal történt. Fel tüntettem hogy pénzt nem fizetek vissza. A vevőnek volt egy belekötése így kérte vissza a pénzt. Én fel ajànlottam a cserét, a másikon nincs ez a hiba. Köteles vagyok vissza adni a pénzt vagy sem? Nem nagy hiba, esztétikai
2020. nov. 20. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ő vissza adja a terméket akkor vissza kell fizessed. Így jár aki sunnyogni probál, és szemetet próbál jóként eladni.
2020. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy kell vissza fizetni, ha valaki magánszemélytől vásárol akkor abban van kockázat. Magyarul így járt. Ezért kell boltban vásárolni. Nem is tud kényszeríteni hogy te fizesd vissza.
2020. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!