Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy halvány...

Mit tudnék tenni, hogy halványodjon, vagy eltűnjön?

Figyelt kérdés
Már 5 éve sajnos elég mély a haragos ráncom. 20 éves lány vagyok és nagyjából mindennel meg vagyok magamon elégedve, kivéve ezzel. Annyira csúnya, nagyon látszik. Hiába nézek kedvesen, olyan, mintha mérges lennék.. mit tudnék tenni? Tudnátok esetleg termékeket mondani, amik segítenének, amik beváltak? Köszönöm. Botoxon gondolkozom, ha más nincs, de az a legvégső eset csak..
2020. nov. 20. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatsz hyaluron-os krémmel:

[link]


Valamint mellette: Hyaluron-kollagén kapszulával (extra intenzív)


[link]


Mielőtt a botox mellett döntenél, de tudnod kell, hogy nem egy hét alatt változik a homlok ráncod, amennyiben hat.

Nekem szerencsém volt, és használt.

2020. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed! Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy? Igen, utána olvastam elég részletesen, szóval tudom :)
2020. nov. 20. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Ó, én már elég öreg vagyok. :) A nicknevemben van a születési évem. :)

Régóta használom a terméket, előtte, amíg ilyen nem volt mást használtam, de mindig törődtem a ráncaimmal. Plusz olyan szerencsém van, hogy fiatalabbnak is nézek ki, ami régen bosszantott, most hálás vagyok érte. :)

2020. nov. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj értem. :) bocsánat, hogy tegeztem. :)
2020. nov. 22. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj, a neten ez természetes, plusz nem is várom el a magázás.

Arról nem is szólva: örülök, ha tudok segíteni. :)

2020. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudott segíteni, nagyon szépen köszönöm! :)
2020. nov. 25. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!