Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy akik...

Azt olvastam, hogy akik S20+-t vesznek ki, igényelhető hozzá Samsung Buds is. Igaz ez? Utólag is lehet igényelni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

1. lépés:

Vásárold meg a Samsung Galaxy S20+, S20+ 5G vagy Galaxy S20 Ultra 5G készüléket a promócióban résztvevő üzletek valamelyikében, az előrendelési időszakban: 2020. február 11. és 2020. március 8. között.



2. lépés:

Az előrendelési időszak alatt megvásárolt Samsung Galaxy S20+, S20+ 5G vagy Galaxy S20 Ultra 5G termékekre igényelheted a Galaxy Buds+ fülhallgatót a Samsung Members alkalmazáson keresztül 2020. március 10. és 2020. április 17. között a készlet erejéig.


Regisztrálj a Samsung Members felületre, majd a ’Kedvezmények’ fül alatt kattints a ’Samsung Galaxy Buds+ igénylő bannerre’. Kattints a ’Jelentkezés’ gombra, és add meg személyes adataidat, illetve töltsd fel a Promócióban résztvevő termék vásárlását igazoló számlát, vagy annak másolatát jól olvasható minőségben.


Fontos: a Samsung Members alkalmazásba Galaxy S20+ vagy S20 Ultra 5G készülékedről kell regisztrálnod ahhoz, hogy az előrendelésed mellé járó Galaxy Buds+-ot igényelni tudd!



3. lépés:

Amint elküldöd Galaxy Buds+ igénylésed, a rendszer automatikusan küld egy visszaigazoló e-mailt, amiben értesítünk arról, hogy megérkezett hozzánk az igénylés. Ezt követően néhány napon belül ismét küldünk egy e-mailt, amint megtörtént az igénylés érvényességének ellenőrzése.



Én ezt tálaltam

2020. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
2020. nov. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!