Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen rémtörténeteket ismertek?

Milyen rémtörténeteket ismertek?

Figyelt kérdés
Linket nem kérek irjatok léccci!Jah és pár rmt-et ismerek
2010. aug. 11. 08:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Magyar szereplökel irom. Csak saját felelöségre olvassátok el.



Laci, ZSolti és Dani az erdőbe mentek sátrazni. Elkezdtek sétálni az erdöbe, amikor valami hangot hallotak. Hirtelen megjelent egy árny, és elragadta Zsoltit. Dani igy szolt:

-Zsoti, ne bujocskázá má. nyád. -És utána töbább növelte a véralkhol szintjét.

A két barát ment, csak ment az erdőbe és megtalálták Zsolti holttestét. Cafatokra volt tépve. Mivel Dani sok sört ivott, könyitenie kellet nei. Odalépett a bokorhoz, és akkor pisilt. De szemen pisilt valamit és elragatta.

Laci nagyon megijedt. nagyon félt, Csak ment, és ment egyedül Laci amikor egy magas fa tetején meglátott egy tárgyat ami a hold fénye tükrözödött. Laci elkezdett futni teljes erejéböl, amikor kifáradt megált, hátranézett de nem látott semmit.

-Ehehe, azt hiszi ez a nyomorok elkapha engem.

-MUHAHAHAHAHA. -Nevetet valami egy faág tetején.

Laci majdnem belehalt a félelembe, és tovább kezdett futni, hátra nézett, nem látott semmit hogy követné, de akkor begörcsölt a nyaka, sé felfelé nézett. A szörny vagy 14 méter magasan repült. Laci nem bir tovább futni. Hangosan igy szólt:

-Ne bánts kérlek.

-MUHAHAHAHAHA. -Halatszott a sátáni nevetés.

-Mi vagy te?

Ekkor az árnyékbol előlépett hagy hatalmas 2 méteres bagoly. Vérvörös szemei voltak. ÉS a lábainál volt egy csilogo valami.

-Én vagyok a Réz F*szú Bagoly. Analizálni foglak a 40 cm-es kéjléccemel.

-NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

2010. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hátt ez nagyon nagy voltt első.xDDDDD LOL!!!!xDDDDD
2010. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ment a zöldkéééz!!! xDDD
2010. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Villany



Két diáklány lakik egy lakásban. Egyik este az egyik csaj elmegy mert randija van. Eszébe jut, h a táskáját benn felejtette a szobában. Csendben belopózik, a villanyt se kapcsolja fel, mert a barátnője már alszik és nem akarja felébreszteni.

Minden remekül sikerül, másnap reggel megy haza, látja h ott a rendőrség. bemegy a szobába, és a barátnőjét holtan találja az ágyon, a falra pedig vérrel ez van fölírva: FOGADJUNK ÖRÜLSZ HOGY NEM KAPCSOLTÁL VILLANYT!

2010. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

Mariska Néni


Pistike megy haza az iskolából, de anyukáját nem találja otthon. Gondolja biztos a boltban van, utánamegy.éPistike megy haza az iskolából, de anyukáját nem találja otthon. Gondolja biztos a boltban van, utánamegy. A boltba a temetőn át vezet az út. Odaér, kérdezi az eladót, h anyukája nincs e itt. Az eladó azt mondja, h az előbb mnet el, biztos elkerülték egymást. Megy hazafelé Pistike, a temető bejáratáná találkozik Mariska nénivel.

-Szerbusz Pistike. Átkísérhetlek a temetőn?


-Persze Mariska néni.


Kéz a kézben mennek át a temetőn. Hazaért Pistike, és boldogan újságolja az anyukájának!


-Képzel anyu, a temetőn át a Mariska nénivel jöttem!


-De kisfiam, MARISKA NÉNI A MÚLTHÉTEN MEGHALT!



Ez jópofa:-DXD

2010. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

10:36-nak

ez igaz?

2010. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom

Sok oldalon találtam meg ezt, de egyikhez sem írták oda ,hogy igaz lenne e

Ez is csak amolyan legenda szerűség, nem hiszem,hogy kiderülne majd,hogy igaz e vagy sem :-D

2010. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
de azért nagyon durva :S
2010. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
10:36 azt ismeretem
2010. aug. 11. 14:43
 10/28 A kérdező kommentje:

10:47

lol XĐ

2010. aug. 11. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!