Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen betegségem lehet??most...

Milyen betegségem lehet??most mitevő legyek ?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, mostanság fáradt vagyok és edzeni is keveset edzek, és azt vettem eszre hogy a hüvelyk ujjam remeg meg fájnak a lábujjaim, de nemtudom miért és mostanában annyira gyengének érzem magam.


Nagyon félek hogy valami halálos betegségem lesz.


Olvastam hogy alagutszindroma is van (vagy valami olyasmi) és a legtöbb tünetem olyan, volt mikor az egész bal karom zsibbadt és egy poharat nem bírtam el (jó akkor kis öcsémmel verekedtünk és ez utána jelentkezett)


(Bocsi a helyesírásért csak nagyon siettem irni, mert nagyon félek.)


2020. nov. 28. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb betegség olyan, hogy ha elolvasod a tüneteit, akkor magadra ismersz..Szerintem egy kis mozgásra, masszírozásra, sétára van szükséged és rendes táplálkozásra. Neked mondjuk Magnéziumot és B vitamin javasolnék sok vízzel, de főleg azt, hogy szólj a szüleidnek és a házi orvosnak.
2020. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KDani14 válasza:
Az alagút szindróma azoknál szokót kialakulni akik sokat használnak számítógépet az emberi karnak szokatlan tartás miatt.
2020. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én telot használok sokat🥺 mostanság nem mozgok eleget amúgy
2020. nov. 28. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
covidos vagy ... majd elmulik.
2020. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Javaslom keresd fel a háziorvosod!
2020. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A hüvejkujjad simán be lehet gyulladva a sok telefon nyomogatástól. Kézzsibbadás meg sok mindentől lehet.

Amúgy ezért van a háziorvos. Őt kérdezd, ha kell beutalót ad. És nyugodj meg, nagyon kicsi az esélye hogy egy 16 évesnek halálos betegsége legyen. Ja és legközelebb ne diagnosztizál magad mert csak bebeszéldz olyan tüneteket is ami eddig nem volt.

2020. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!