Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a régi pinterest...

Mit csináljak a régi pinterest fiókommal?

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy pinterest fiókom, ahová minden sz@rt mentettem el régen, és el is feledkeztem róla, mert lett új telóm és minden elveszett, aztán kellett új gmail fiókot létrehozzak stb. Azóta volt már vagy 20 gmail fiókom és már azt sem tudom melyik tartozik ahhoz a régi pinterest fiókomhoz. De ha tudnám is, a jelszavamat már biztos nem. Ezzel amúgy nem is lenne semmi probléma, de ha bírom a nevemet Google keresőbe megjelenik ott a pinterest fiókom és amiket mentettem. Nagyon gáz dolgok vannak oda mentve, amit nem szeretném ha mások meglátnák. Mit tegyek? Sehogy sem tudok bejelentkezni, pedig már mindent bevetettem. Már a problémát bejelentettem a pinterestnél és a googlenél is de semmit nem reagáltak, pedig elég rég megtettem. Egyáltalán miért tette nyilvánossá a google mindezt? Mármint nem kellene hogy megjelenjen a Google keresési találatok között..

Amúgy elég különleges keresztnevem van és az ehhez társuló vezetéknevem miatt én vagyok az egyedüli ilyen nevű személy a világon, szóval mindenki tudni fogja ha rátalál, hogy biztosan én vagyok az :)) segítsetek kérlek!



2020. nov. 29. 02:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Elírtam. *be írom.

És amúgy saját képeim is voltak feltöltve, inkább azok miatt gáz :/

2020. nov. 29. 02:19
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ha bírom az enyémet a Google-ban kidobja az enyémet is, a hozzátartozó email címmel. (Könnyen megtaláltam én is mert elég jellegzetes fantázia nevet írtam be). Ha megvan a cím onnantól kezdve meg tudod változtatni a jelszavadat. Ennyi jutott az eszembe, fura hogy te nem látod.

Pinterest-en amúgy a jobb felső sarokban a beállításokban el tudod rejteni az adatokat hogy mások ne lássák. Ha ezt nem tetted meg látni fogja mindenki. Gyakorlatilag te engedélyt adtál nekik erre. Én sem csináltam eddig, de én nem írom be sehova a teljes nevemet, vagy kitalált nevet írok be (van egy állandó amit sokszor használok).

2020. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az igazán jó ötlet hogy ne írjuk ki a teljes nevünket! Kár hogy nem jutott ez soha eszembe, de ezután így fogok tenni én is. Viszont a mostani problémám még mindig nem oldódott meg és nem tudom mit tegyek. :(

Egyébként köszönöm a választ!

2020. nov. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!