Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Régóta keresek egy filmet, de se a szereplőkre, sem a címére nem emlékszem.

Tartalomírásban nem vagyok profi, de most nuszály írnom róla valamit. Arról szól, hogy egy házaspár kislánya meghal, tóba fullad, de az anyja nem tud semmit a történtekről. Úgy tudja meg mi történt, hogy a kislany szelleme jelenik meg neki esténként,és jelez neki, de a férje nem látja csak ő. És lassacskán felfedi neki, hogy az apa folytotta őt a tóba. Egy dobozban meg is találja az anya a férje pillangós karóráját, amiben a kislány hajszálai bele ragadtak, ahogy foltotta megfelé.

A végén viszont a kislány megmutatkozik a férfinek is, de csak arra az időre, amíg bosszút áll rajta, tehát ő is megfolytja, valamit a nyaka köré teker, és így lesz vége a filmnek.

Olyan jó lenne, ha valaki tudná a címét, nagy lenne az öröm! :)



2020. nov. 29. 03:07
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom
2020. nov. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos a kislányuk? Mert van egy ilyen film csak ott a pasi szeretője jelenik meg a feleségnek, aki szintén tóba lett folytva

[link]

2020. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, hogy a kislányuk! Köszönöm, hogy vàlaszoltál anonim, de sajnos ez nem az a film. Ezt már láttam.
2020. nov. 29. 23:14
 4/5 anonim válasza:
Ne nézz vissza!
2020. dec. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó, de sajnos nem :/

Ebben a filmben, amit én keresek csak az anyának jelenik meg a kislány esténként, amikor már alszik a férjével (aki megölte, tóba folytotta a kislányt) ...

A férfi ebből semmit nem lát. A kislány jeleket mutat apránként az anyjának azzal kapcsolatban, hogy a férfi gyílkolta meg. Mutat neki egy dobozt is, amiről csak szavakat suttog az anyjának, azt hogy pillangó. Ez a férfi karórája volt, egy pillangós karóra, amibe bele ragadtak a kislány hajszálai amikor vízbe folytotta.

De ennek a filmnek olvastam a tartalmát, és nem erről szól .. :/

2020. dec. 2. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!