Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy szoki?

Xycet kérdése:

Mit jelent az, hogy szoki?

Figyelt kérdés

Halii

Többször láttam és hallottam azt, hogy szoki, de fogalmam sincs mit jelent és ez nagyon zavar 🤯

Valaki tudja mit jelent, mert már nagyon érdekelne🙃

Így 14-20 éves körüli korban vettem azt észre, hogy ezt szinte folyamatosan használják és elég elterjedt vagy hát legalább is itt erre felé 😅

Gondolkodtam azon hogy pl a hogy vagy/mizujs egyik újabb kifejezése vagy a lazulás még ami eszembe jutott 😅

16/L



2020. dec. 2. 12:05
 1/8 anonim válasza:
Szoki pizzéria? Mórahalom.
2020. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
szopi. és nagy lány vagy már tudod te mit jelent.
2020. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szoki? Esetleg a szokker “becézése”? Vagy a szoszi? Ebben az estben igen, mizujs, miújság.
2020. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a szopásról kérdeztem, de köszönöm❤️😂

A pizzériáról meg jó tudni 😋😅

A szoszi azt tudom én is néha mondom igaz ritkán, de szoktam használni ha olyan a társaság, de most, hogy már lehet hogy a szokkernek a rövidítése utána nézek pontosabban és remélem találok valamit 😅

Köszönöööm ❤️❤️

2020. dec. 5. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Leírnád azt a szöveget, amiben láttad ezt a szót?
2020. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát pl: vezetés közben mentek vlhová az ismerőseim és azt írták, hogy csak a szoki, de már olyan helyen is láttam ami nem a lazulást vagy valami ilyesmit jelent, de nem tudom nem jut edzembe most úgy hirtelen semmi, de ha eszembe jut leírom
2020. dec. 11. 09:42
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy szórakozás? ha már nem a szopás...
2020. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabó Laura Flóra válasza:

Szoki = szokásos

Csak a szokásos

tegnap 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!